WSPANIAŁY WROCŁAW – 2 DNI

Termin:

do uzgodnienia

Rodzaj:

2-dniowa

Miejsce odjazdu

do uzgodnienie

Program wyjazdu

Program przygotowany dla klasy 4-6 szkoły podstawowej (z opcją dla młodzieży z 7-8 klasy szkoły podstawowej / 1-2 klasy szkoły średniej)

 

Zapraszam na ekscytującą, 2 dniową wycieczkę do Wrocławia!

Dzień pierwszy: Po przyjeździe do perły Dolnego Śląska czeka Was spacer, który rozpocznie się od Rynku Starego Miasta. Idąc tropem wrocławskich krasnali zobaczymy Ratusz (chętni mogą odwiedzić tamtejsze Muzeum Sztuki Mieszczańskiej)  i kolorowe kamienice – m.in. Jasia i Małgosię, Piwnicę Świdnicką – jedną z najstarszych restauracji w Europie, budynek Starej Giełdy, Plac Solny. Dalej pójdziemy w kierunku Ostrowa Tumskiego, najstarszej części Wrocławia, gdzie zwiedzimy Katedrę św. Jana Chrzciciela.

Oczywiście będzie nam w tym towarzyszył lokalny przewodnik, który zapozna Was z historią miasta oraz dostarczy mnóstwo ciekawostek.

Po obiedzie wybierzemy się do Parku Szczytnickiego, gdzie zwiedzimy wyjątkowy Ogród Japoński.

Dzień zakończymy spacerem wzdłuż pergoli okalającej Halę Stulecia, która w 2006 roku została uznana zabytkiem UNESCO oraz zobaczymy też pokaz pobliskiej Multimedialnej Fontanny.

Dzień drugi: Po śniadaniu wybierzemy się do uwielbianego przez dzieci i młodzież Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis”. W zależności od zainteresowania grupy – będzie możliwość jego zwiedzenia razem z przewodnikiem lub wzięcia udziału w organizowanych tam warsztatach, dopasowanych do wieku grupy.

Około południa czeka nas jeszcze wizyta w słynnym Wrocławskim Zoo, gdzie nie zabraknie czasu na odwiedzenie Afrykanarium.

Wyjazd w drogę powrotną w godzinach późno popołudniowych.

 

Opcja drugiego dnia wycieczki dla młodzieży z 7-8 klasy szkoły podstawowej / 1-2 klasy szkoły średniej drugi dzień wycieczki może zawierać zwiedzanie Panoramy Racławickiej, wizytę w Muzeum Narodowym oraz Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego (m.in. zobaczymy przepiękną Aulę Leopoldyńską).

 

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółowego harmonogramu wycieczki, dostosowanego do wieku i zainteresowań grupy. Program może być modyfikowany po wspólnych ustaleniach.

Oferta cenowa zostanie przedstawiona po potwierdzeniu indywidulanego harmonogramu, dla konkretnej ilości uczestników i po ustaleniu szczegółów podróży (liczba kilometrów, czasu wyjazdu i powrotu).

 Serdecznie zapraszam  !

 

W cenie

wycena indywidualna

otrzymujesz:

Transport

Transport komfortowym autokarem / busem

System

Fundusz

Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Przewodnik

Opieka pilota oraz lokalnych przewodników 

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie NNW

 

 

Telefon

+48 696 068 986

Email

info@easy-travel.pl