POZNAJEMY WARSZAWĘ – 3 DNI

Termin:

do uzgodnienia

Rodzaj:

3-dniowa

Miejsce odjazdu

do uzgodnienie

Program wyjazdu

Program przygotowany dla 7-8 klasy szkoły podstawowej oraz 1-2 klasy szkoły średniej

 

Zapraszam do odwiedzenia Warszawy! To obowiązkowy i wyjątkowy cel podróży dla młodszej i starszej młodzieży szkolnej! Moja propozycja to 3 dni pełne klasycznych warszawskich atrakcji oraz możliwość poznania wielu ciekawostek o naszej Stolicy.

Dzień pierwszy: Po przyjeździe do Warszawy w godzinach przedpołudniowych wybierzemy się razem z przewodnikiem na spacer po Starówce. Zobaczymy m.in. Rynek Starego Miasta, Bazylikę Archidiecezjalną, mury obronne, barbakan i Pomnik Małego Powstańca, Plac Zamkowy oraz Kolumnę Zygmunta.

Następnie zapraszam od odwiedzin na Zamku Królewskim – najwspanialszym pomniku polskiej niepodległości, gdzie zobaczymy m.in. apartamenty królewskie, galerię Wettynów, pokoje prezydenckie.

Dzień zamkniemy spacerem po Łazienkach Królewskich.

Dzień drugi:  Przed południem czeka na grupę wizyta w Muzeum Narodowym w Warszawie, gdzie odwiedzimy wspaniała Galerię Malarstwa wieku XIX – m.in. z monumentalną „Bitwą pod Grunwaldem” Matejki, wieloma obrazami Wyspiańskiego, Chełmońskiego czy Mechoffera. Prawdziwy kanon dla młodzieży!

Dalej planujemy wizytę w niezmiennie fascynującym Centrum Nauki Kopernik, rozszerzoną o seans w Planetarium.

Ostatnią atrakcją tego dnia będzie wizyta na Stadionie Narodowym wg wybranej opcji zwiedzania.

Dzień trzeci: Ostatni dzień pobytu w Warszawie zaczynamy od wizyty w Muzeum Powstania Warszawskiego, gdzie młodzież szczegółowo zapozna się z historią heroicznej walki Warszawiaków podczas Powstania i II Wojny Światowej.

Następnie odwiedzimy bardzo lubiane przez dzieci i młodzież Centrum Pieniądza NBP, a na koniec proponuję wizytę w Wilanowie – zwiedzanie pałacu z przewodnikiem oraz spacer po parku.

W powyższe oczywiście wkomponowane zostaną posiłki, aby wzmocnić grupę podczas intensywnego zwiedzania 🙂 

 

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółowego harmonogramu wycieczki, dostosowanego do wieku i zainteresowań dzieci. Program może być modyfikowany po wspólnych ustaleniach.

Oferta cenowa zostanie przedstawiona po potwierdzeniu indywidulanego harmonogramu, dla konkretnej ilości uczestników i po ustaleniu szczegółów podróży (liczba kilometrów, czasu wyjazdu i powrotu).

 Serdecznie zapraszam  !

 

W cenie

wycena indywidualna

otrzymujesz:

Transport

Transport komfortowym autokarem / busem

System

Fundusz

Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Przewodnik

Opieka pilota oraz lokalnych przewodników 

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie NNW

 

 

Telefon

+48 696 068 986

Email

info@easy-travel.pl