ODKRYWAMY PODGÓRZE KARPACKIE I BESKIDY WSCHODNIE – 3 DNI

Termin:

do uzgodnienia

Rodzaj:

kilkudniowa

Miejsce odjazdu

do uzgodnienie

Program wyjazdu

Program przygotowany dla 6-8 klasy szkoły podstawowej

 

Zapraszamy dzieci do zwiedzenia z nami inspirujących zakątków południowo-wschodniej Polski:

Dzień pierwszy: Ciężkowice – w towarzystwie lokalnego przewodnika odwiedzimy rezerwat Skamieniałe Miasto, przejdziemy Ścieżką w Koronach w Drzew oraz zwiedzimy otwarte w 2023 Małopolskie Centrum Edukacji Ekologicznej – wystawę Ziemia-Woda-Powietrze.

Po obiedzie – czas wolny w ośrodku noclegowym. Może być wykorzystany na zabawy integracyjne, ognisko, animacje.

Dzień drugi: Przed południem zwiedzanie Biecza – bogatego w historię i zabytki, kiedyś bogatego miasta królewskiego. W lokalne sekrety wprowadzi nas przewodnik, który będzie dzieciom towarzyszył w zwiedzaniu wyjątkowego Muzeum Ziemi Bieckiej (wspaniałe zbiory prezentujące historię miasta i regionu, bogatą kulturę materialną, lokalne rzemiosła) oraz monumentalną, gotycką Kolegiatę pw. Bożego Ciała.

Po południu – przejazd do Bóbrki. W towarzystwie przewodnika – zwiedzanie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza przy Kopalni Ropy Naftowej, otwartej w 1854 roku i wciąż działającej. Obiad na terenie muzeum – w replice wiertnicy kanadyjskiej.

Nocleg w Bieszczadach.

Dzień trzeci: Przed południem: przejazd Bieszczadzką Kolejką Leśną.

Po południu: zwiedzanie okolic Jeziora Solińskiego – punkt widokowy w Polańczyku, spacer po koronie zapory w Solinie. Dodatkową opcją jest zwiedzanie wnętrza zapory Soliny lub przejazd Kolejką Gondolową Solina.   

Obiad i powrót do domu.

 

Dodatkową atrakcją, o którą można rozszerzyć plan wycieczki jest zwiedzenie wyjątkowego Parku Etnograficznego w Sanoku lub wyprawa piesza jedną z tras bieszczadzkich.

 

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółowego harmonogramu wycieczki, dostosowanego do wieku i zainteresowań dzieci.

Oferta cenowa zostanie przedstawiona po potwierdzeniu indywidulanego harmonogramu, dla konkretnej ilości uczestników i po ustaleniu szczegółów podróży (liczba kilometrów, czasu wyjazdu i powrotu).

 Serdecznie zapraszam  !

W cenie

wycena indywidualna

otrzymujesz:

Transport

Transport komfortowym autokarem / busem

System

Fundusz

Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Przewodnik

Opieka pilota oraz lokalnych przewodników 

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie NNW

 

 

Telefon

+48 696 068 986

Email

info@easy-travel.pl