WARSZTATY – PODLASIE, SUWALSZCZYZNA

Termin:

do uzgodnienia

Rodzaj:

kilkudniowa

Miejsce odjazdu

do uzgodnienie

Program wyjazdu

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Suwalszczyzny i Podlasia ❤️❤️❤️

Wschodnie rubieże Polski będą nas gościły podczas warsztatów pieczenia sękacza. Gwarantuję, że zostaną Państwo oczarowani biorąc udział w przygotowaniu i pieczeniu metodą tradycyjną przepysznych lokalnych sękaczy!

Podczas wycieczki poznają Państwo mało znane, a wyjątkowe zakątki północnego-wschodu Polski, gdzie od wieków żyją w harmonii wyznawcy różnych wyznań. Odwiedzimy razem meczet w Kruszynianach, cerkiew w Sokółce, Sanktuarium Matki Boskiej w Studzienicznej oraz pokamedulski klasztor w Wigrach.

Wyjątkowa nieskażona przyroda, Suwalski Park Krajobrazowy, będzie tłem dla naszej wycieczki. Wieczór spędzimy w Augustowie przy kolacji słuchając niezapomnianych „Augustowskich nocy”.

Nasza podróż pozwoli nam również na zapoznanie się z lokalną, wyjątkową kuchnią, łączącą wpływy różnych narodów … i to wszystko oczywiście wśród życzliwej gościnności lokalnej, która słynie w całej Polsce 👍

Dla chętnych możliwa wizyta w lokalnej miodosytni i zapoznanie się z historią bartnictwa w regionie królewskiego miasta Augustów.

Serdecznie zapraszam  ❤️❤️❤️ !

W cenie

wycena indywidualna

otrzymujesz:

Transport

Transport komfortowym autokarem / busem

System

Fundusz

Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Przewodnik

Opieka pilota

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie NNW

 

 

Telefon

+48 696 068 986

Email

info@easy-travel.pl