WARSZTATY – KRAKÓW

Termin:

do uzgodnienia

Rodzaj:

kilkudniowa

Miejsce odjazdu

do uzgodnienie

Program wyjazdu

Serdecznie zapraszam do Magicznego Krakowa na warsztaty połączone ze zwiedzaniem miasta ❤️❤️❤️

Do wyboru proponuję warsztaty wypieku obwarzanka 🥨, malowania bombek 🧑🏻‍🎨 lub zajęcia w pracowni ceramicznej ⚱️ 🏺.  

Dodatkowo podczas 2-dniowego pobytu w Krakowie poczują Państwo wyjątkowy klimat królewskiej stolicy Polski zwiedzając razem z przewodnikiem Stare Miasto – będziemy spacerować Traktem Królewskim, m.in. zobaczymy Rynek Główny, Kościół Mariacki, Sukiennice, Uniwersytet Jagielloński.

Zwiedzanie Wawelu  jest zaplanowane na drugi dzień wycieczki – do wyboru, w zależności od preferencji, możemy zobaczyć Katedrę Wawelską i Muzeum Katedralne, Komnaty i Apartamenty Królewskie czy Skarbiec Królewski. Dla zainteresowanych – spacer po Ogrodach Królewskich.  

Wieczorem dla chętnych zwiedzanie Kazimierza – starej dzielnicy żydowskiej, która dzisiaj słynie z życia nocnego i pełna jest urokliwych knajpek i restauracji.

Oczywiście wycieczka do Krakowa będzie też możliwością do spróbowania wyjątkowych smaków Małopolski – m.in. maczanki po krakowsku.

Dodatkową opcją wycieczki może być zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce lub wizyta w Ojcowskim Parku Narodowym i Pieskowej Skale.

Od 24 listopada przez miesiąc dodatkową atrakcją pobytu w Krakowie jest wizyta na krakowskim Jarmarku Bożonarodzeniowym 🎄,  uważanym za jeden z najpiękniejszych w Polsce.

Zapraszam do kontaktu i omówienia szczegółów wyjazdu ❤️❤️❤️ !

W cenie

wycena indywidualna

otrzymujesz:

Transport

Transport komfortowym autokarem / busem

System

Fundusz

Opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy

Przewodnik

Opieka pilota

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie NNW

 

 

Telefon

+48 696 068 986

Email

info@easy-travel.pl